Dárkové balení ALOE VERA Hand Care

ESSENS Aloe Vera Hand Care

Set obsahuje:

  • Aloe Vera Tekuté mýdlo na ruce
  • Aloe Vera Krém na ruce
  • Aloe Vera Čistící gel s antibakteriální přísadou
  • Krabice

Aloe Vera Tekuté mýdlo na ruce, 290 ml - Tekuté mýdlo na ruce s jemnou osvěžující vůní je vhodné pro každodenní použití i pro citlivou kůži, zajišťuje dokonalou očistu, ochranu a hydrataci pokožky. Obsahuje Aloe vera Barbadensis, glycerin, D-panthenol a Tocopheryl. Bez parabenů, ftalátů a silikonů, dermatologicky testované.

Aloe Vera Krém na ruce, 290 ml - Krém na ruce s jemnou osvěžující vůní je vhodný pro každodenní použití i pro citlivou kůži, podporuje hydrataci, pružnost a jemnost pokožky. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává mastný pocit. Obsahuje Aloe vera Barbadensis, glycerin, bambucké máslo, Tocopheryl a jojobový olej. Bez parabenů, ftalátů a silikonů, dermatologicky testované.

Aloe Vera Čistící gel s antibakteriální přísadou, 50 ml - Bezoplachový čistící antibakteriální gel k přímému použití na ruce zajišťuje okamžitou hygienu, vhodné k ochraně rukou, pokud není možné umytí vodou a mýdlem. Snadno se nanáší, rychle schne, nezanechává lepivý pocit, naopak jsou ruce po jeho použití hebké, svěží a provoněné jemnou osvěžující vůní. 75% alkohol má aktivní účinnost proti bakteriím a virům. Obsahuje Aloe vera Barbadensis a glycerin. Tmavé kapsle v gelu tvoří molekuly aktivního uhlí, ty účinně čistí pokožku, odstraňují odumřelé kožní buňky, hlubší nečistoty, toxiny, těžké kovy a chemikálie.

600,00 Kč