Aromatherapy Lamp

Novinka

ESSENS Aromatherapy Lamp / výška11cm

Princip keramické aromalampy spočívá v zahřívání esenciálního oleje pomocí čajové svíčky. Olej se teplem uvolňuje do ovzduší a navozuje příjemné pocity. Relaxační pocity vyvolává i hořící plamen svíčky.

Nádobka má ideální velikost a je dostatečně vzdálená od svíčky, aby voda v nádobce nevařila a éterické oleje nebyly znehodnoceny.

Aromaterapie má silné terapeutické vlastnosti a právem se řadí mezi jeden z druhů alternativní medicíny, doslova znamená "léčba pomoci vůní".

Aromaterapie příznivě působí na náš nervový systém i emoce, podporuje imunitu a napomáhá při zdravotních potížích. Jednotlivé esenciální oleje slouží ke zlepšení celkového stavu těla i duše, přesto mají různé terapeutické účinky. Vhodně zvoleným esenciálním olejem je možné dosáhnout úlevy při řadě zdravotních i psychických problémů.

Použití:Přidejte do nádobky aromalampy dostatečné množství vody, cca 50 ml a přidejte 5 - 10 kapek esenciálního oleje ESSENS. Ten tak bude dostatečně zředěný, aby se nepřepaloval. Do spodní části aromalampy vložte čajovou svíčku a zapalte ji. S hořící aromalampou nemanipulujte.

Upozornění: Po každém použití misku omyjte. Pokud se voda zcela vypaří, sfoukněte čajovou svíčku a před další manipulací nechte aromalampu vychladnout. Aromalampu pokládejte na tepelně odolný povrch a ujistěte se, že je v dostatečné vzdálenosti od hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

360,00 Kč