Antibakteriální čistící sprej pro okamžitou potřebu

Čisticí sprej na vše

ANTIBAKTERIÁLNÍ ČISTICÍ SPREJ PRO OKAMŽITOU DEZINFEKCI

  • primárně určený k vyčištění a dezinfekci kosmetických štětců
  • díky špičkovému složení ideální jako dezinfekční prostředek na ruce i na okolí (např. klávesnice PC apod.)
  • obsahuje 96% alkohol
  • PRO SPRÁVNOU DEZINFEKCI rukou je nutné, aby se sprej nanesl z obou stran, to znamená na dlaň i na hřbet ruky, a aby dezinfekce působila alespoň 20 až 30 sekund. Množství spreje tak musí být dostatečné, aby ruce navlhčilo
  • sprej zanechává čistou kokosovou vůni

Hmotnost obsahu: 100 ml

Varování a skladování: vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Složení (INCI): Alcohol Denat., Butane, Propane, Glyceryl Laurate, Isobutane, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCI, Parfum, Coumarin.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

225,00 Kč